• Офіційний хронометрист
 • Офіційний партнер
 • Благодійний партнер
 • Партнер забігу з собаками
 • Cпортивний партнер
 • Велопартнер
 • Генеральний спонсор
 • Офіційний водний партнер
 • Страховий партнер
 • Організатор
 • Офіційний автомобільний партнер

Новини

24.04.2024

Кросфест. Весна 2024 перенесено на 18-19 травня заради безпеки учасників

Подію перенесено у зв’язку з підвищенням рівня води в межах міста Київ та Канівського водосховища, що спричинені водопіллям та техногенними факторами. Також ДСНС попереджає про можливі різкі коливання рівнів води у Києві з досягненням та утриманням відміток затоплення заплав та понижених прирічкових територій.

У середу, 24 квітня, Run Ukraine провела третю за тиждень виїзну нараду в парку Муромець, де було прийнято складне рішення.

“Безпека учасників — безумовний пріоритет кожної події Run Ukraine. За останні три дні рівень води в Дніпрі піднявся на 111 см* і після консультацій з експертами говорити про позитивні зміни найближчими днями не доводиться. Хоче ще минулими вихідними, під час відкритого тренування, рівень води пішов вниз, траса була готова до змагання. Тому беремо паузу в кілька тижнів для стабілізації ситуації”, — прокоментували рішення в Run Ukraine. 

 

Нова дата проведення Кросфест. Весна. 2024 18-19 травня

 

Ми ні на хвилину не припиняємо роботу над організацією цієї події, адже це не лише спортивна, а й благодійна подія. 50% від прибутку із заходу ми передаємо на потреби 214-го окремого спеціального батальйону OPFOR. Російська збройна агресія проти України триває і допомога Силам Оборони — наш пріоритет.

 

Учасники, які вже зареєструвалися на подію, мають такі варіанти дій: 

 1. Збереження реєстрації та автоматичне перенесення на 18-19 травня (для цього нічого не потрібно робити).
 2. Повне повернення коштів (для повернення коштів необхідно написати запит на пошту registration@runukraine.org, вказавши пошту, на яку оформлений кабінет в базі Run Ukraine, дистанцію та свій стартовий номер. Після опрацювання заявки, кошти автоматично повертаються на рахунок, з якого відбулася оплата, впродовж 5 робочих днів). Прийом запитів на повернення коштів відбувається до 16:00 3 травня.
 3. Перевести кошти на кешбек рахунок Run Ukraine (для цього необхідно написати запит на пошту registration@runukraine.org, вказавши пошту, на яку оформлений кабінет в базі Run Ukraine, дистанцію та свій стартовий номер. Після опрацювання заявки, кошти будуть переведені на кешбек рахунок впродовж 5 робочих днів). Прийом запитів на переведення коштів відбувається до 16:00 3 травня.

 

У цей непростий час ми продовжуємо рухатися вперед і закликаємо вас не зупинятися та бігти до нових перемог і звершень. Тримаємось один одного. Разом до Перемоги.

*за даними гідрологічного посту Київ Центральної геофізичної обсерваторії, розташованої на Венеціанському острові на 8 годину ранку 24 квітня.